Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Łódzkie - Zgierz - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Łódzkie / Zgierz / Turystyka i wypoczynek / Agroturystyka
 


DLA FIRM

   

   
DLA FIRM - FLORIADE – Swiatowa Wystawa Ogrodznicza
KEUKENHOF- HAGA - AMSTERDAM

UWAGA ! W ofercie mamy 4 wersje wyajzdu na FLORIADE. m.i. wersja express za 459 zl/os (Przyjmujemy zamówienia od osób indywidualnych)

I DZIEN
Wyjazd okolo pólnocy w kierunku Niemiec. Przejazd nocny przez Niemcy. Przyjazd do Hanoweru w godzinach poludniowych. Zwiedzanie zalozonego przez hanowerskich ksiazat-elektorów i królów komplesu Królewskich Ogrodów w Herrenhausen. Sercem kompleksu ogrodów jest barokowy Wielki Ogród w stylu francuskim z wielka fontanna, wodotryskami i labiryntem. W kompleksie znajduje sie równiez utrzymany w stylu angielskim Ogród Jerzego oraz Ogród Górski, jeden z najstarszych ogrodów botanicznych w Niemczech, a w szklarniach mozna obaczyc bogata kolekcja kilkuset orchidei. Przejazd do hotelu zakwaterowanie i nocleg

II DZIEN
Sniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Odjazd w kierunku Venlo w Holandii. Przyjazd do Venlo i pobyt na terenach Floriade 2012 - Swiatowej Wystawy Ogrodniczej organizowanej w Holandii co dziesiec lat.r. Floriade 2012 zajmuje obszar 66 ha w tym 40 ha to tereny wystawowe. Jest tu 100 wystawców z 30 krajów, 5 jedynych w swoim rodzaju tematycznych czesci: Relax & Heal, Green Engine, Education and Innovation, Environment i World Show Stage. W nich mozna dowiedziec sie o swiecie natury i jej wplywie na zdrowie, samopoczucie i nastrój, o relacjach pomiedzy natura i przemyslem, a w Villa Flora zobaczyc najwiekszy pokaz kwiatów pod dachem, popróbowac zycia jako pszczola, dowiedziec sie jak kwiaty, rosliny, drzewa, owoce i jarzyny moga ulepszyc nasze codzienne zycie. Kazdego dnia w atmosferze wielkiego pikniku odbywac beda sie pokazy kulinarne, regionalne i wystepy artystyczne prezentujace muzyke, taniec, literature, teatr i sztuke wizualna z calego swiata. Floriade 2012 to wielkie swieto dla wielbicieli kwiatów i zainteresowanych w zielonej technologii przyszlosci.! Zmeczeni zwiedzaniem rozleglych terenów beda mogli skorzystac z poziomej kolejki linowej wybudowanej nad trenami parku. Przejazd do hotelu i nocleg.

III DZIEN
Sniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Zaandam i zwiedzanie Zaanse Schanss – skansenu wiatraków. Przejazd do Lisse i zwiedzanie Keukenhof - najwiekszych ogrodów wiosennych swiata gdzie na 32 ha kwitnie co roku ponad 7 milionów kwiatów cebulowych. W roku 2012 tematem wiodacym w Kekenhof jest Polska - serce Europy. Po zwiedzaniu Keukenhof przejazd do Hagi i zwiedzanie: Binnenhof (Domy Parlamentu), Palac Pokoju. Wizyta w nowo otwartym unowoczesnionym Madurodam – Holandii w miniaturze. Przejazd do Scheveningen, nadmorskiej dzielnicy Hagi. Czas wolny. Przejazd do hotelu i nocleg.

IV DZIEN
Sniadanie i wykwaterowanie z hotelu i wczesny przejazd do Aalsmeer. Zwiedzanie najwiekszej w Holandii gieldy kwiatowej gdzie codziennie kilkanascie milionów kwiatów zmienia wlasciciela (tylko w dni powszednie). Przejazd do Amsterdamu. Wizyta w szlifierni diamentów z mozliwoscia zakupów. Zwiedzanie jednego z dwóch muzeów: Rijksmuseum lub Muzeum Van Gogha. Spacer ulicami Amsterdamu: Leidseplein, targ kwiatowy na Singel, plac Dam z Palacem Królewskim Damrak. Rejs statkiem po kanalach Amsterdamu i wieczorny spacer po Dzielnicy Czerwonych Latarnii (Red Light District). Wieczorem wyjazd w kierunku Polski.

V DZIEN
Nocny przejazd przez Niemcy. Przyjazd do Polski w godzinach popoludniowych


SWIADCZENIA
• przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video, cafe-service)
• 3 noclegi w hotelu (pokoje 2, 3-osobowe z lazienkami)
• 3 sniadania, 3 cieple kolacje,
• pilot - przewodnik
• ubezpieczenie: NNW i KL
?Dodatkowo platne: bilety wstepu do zwiedzanych obiektów – max -100 EUR


UWAGA! Szczególowy program wycieczki realizuje pilot grupy! Program moze ulec zmianie.
Koszty wstepów do zwiedzanych obiektów pokrywaja uczestnicy we wlasnym zakresie!

Miasta Wyajzdowe: Katowice
Mozliwosc zbiórki uczestników w Opolu i Wroclawiu   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons


   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności